GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri 
16. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Kongresi 13 - 17 Ekim 2018 tarihinde Swissotel Büyük Efes Otel, İzmir’de yapılacaktır. 

Kongre Dili 
Kongre resmi dili Türkçe'dir. Kongre süresince program içerisinde Türkçe'den İngilizce'ye, İngilizce'den Türkçe'ye simultane çeviri planlanmaktadır.

Yaka Kartı 
Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları, kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir. Yaka kartı olmayan misafirler kongre aktivitelerine katılamayacaklardır.

Katılım Belgesi
Katılım belgeleri kongre bitiminde kayıt masasından dağıtılacaktır. Kurs katılımcıları için ayrıca sertifika verilecektir. 

Davet Mektubu
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Sergi Alanı
Kongre boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.

Kayıt ve Danışma
Kayıt ve danışma masaları, Swissotel Büyük Efes lobisinde her gün saat 08:00 - 19:00 arası açık olacaktır.

Transfer
Transfer talepleriniz için K2 Kongre ve Etkinlik Hizmetleri ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Transfer ile ilgili bilgiler kongre boyunca danışma masalarından takip edilebilir.